XI Eesti noorte keelpillimängijate konkurss-festival
6.–9. november 2019
​Tartu


​​Tulemused:


I vanuserühm​​

Laureaadid:
  • Lisanna Kadarik (TMKK, õp Kaido Välja, km Lea Leiten)
  • ​Johannes Palm (Elleri-kool, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel)
  • Katariina Tammemägi (TMKK, õp Raeli Florea, km Kai Õunapuu)
  • ​Miia Ruubel (TMKK, õp Tiiu Peäske, km Reet Ruubel)
  • Ekke Rainer Arndt (TMKK, õp Mart Laas, km Signe Hiis)
  • ​Aleksander Traksmann (TMKK, õp Mart Laas, km Signe Hiis)
  • ​Evelin Uue (Elleri-kool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm)
​​
Diplomandid:
  • Eevo Eenok Eeriki Kask (Elleri-kool, õp Kristel Eeroja-Põldoja ja Hiie Taks, km Ebe Müntel)
  • Daniel Leevi Metsala (TMKK, õp Leho Karin, km Signe Hiis)
  • Kristin Klesment (TMKK, õp Elo Tepp, km Lea Leiten)
  • Maari Ello Onni (Elleri-kool, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel)​
  • ​Helene Tamm (Elleri-kool, õp Eveli Roosaar, km Ebe Müntel)
  • Kadri-Karoliina Tralla (TMKK, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu)
  • Maria Tepp (TMKK, õp Mart Laas, km Signe Hiis)
  • Estella Elisheva Pärn (Saku MK, õp Kaari Klesment, km Veronika Tamm)
  • Marie Välja (TMKK, õp Mart Laas, km Signe Hiis)​
  • ​Hans-Richard Antsmäe (Otsa-kool, õp Lembi Mets, km Reinut Tepp)
Eripreemiad:
  • L. Sumera teose esituse eest – Aneta Ponetajev (Otsa-kool, õp Tiina Pangsep, km Irina Oja)
  • H. Wieniawski kapriisi küpse esituse eest – Miia Ruubel​ (TMKK, õp Tiiu Peäske, km Reet Ruubel)


​​​​

II vanuserühm

Laureaadid:​
​​
  • ​​​​​​Karret Sepp (TMKK, õp Ardo Västrik, km Signe Hiis)
  • ​Triin Veissmann (TMKK, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu)
  • Ingmar Erik Kiviloo (VHK MK, õp Tereza Šmerling, km Susanna Liisa Onoper)
  • Sofia Vinkel (TMKK, õp Kaido Välja, km Lea Leiten)
  • ​​​Grettel Eerik (TMKK ja Siba noorteosakond, õp Kristiina Välja ja Lilli Maijala, km Lea Leiten)
​​Diplomandid:
  • Hanna Maria Semper (TMKK, õp Kristiina Välja, km Lea Leiten)
  • Karina Rostovtseva (TMKK, õp Pille Tralla, km Signe Hiis)
  • Miia Olivia Onni (TMKK, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu)
  • Miina Roost (Otsa-kool, õp Meeme Saareväli, km Tiiu Maasing)
  • Aleksander Sebastian Lattikas (TMKK, õp Mart Laas, km Signe Hiis)
  • Hanna-Ingrid Nurm (Elleri-kool, õp Linda Viller ja Regina Udod, km Ieva Kostanda)
  • Mia Kurvits (Elleri-kool, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel)
  • Iris Eva Aabloo (TMKK, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu)
  • Laura-Liisa Kümnik (TMKK, õp Sigrid Kuulmann, km Jakob Teppo)
  • ​​​​​​​​​​Erik Rauk (TMKK, õp Niina Murdvee, km Kai Õunapuu
​Eripreemiad:
  • E. Arro Largo esituse eest - Eva-Lotta Krigul (Elleri-kool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm)
  • E. Kapp "Nokturn" esituse eest - Albert Leppik (TMKK, õp Niina Murdvee, km Kai Õunapuu)
  • E. Arro "Meloodia" esituse eest - Karrett Sepp (TMKK, õp Ardo Västrik, km Signe Hiis)
  • H. Vieuxtemps etüüdi esituse eest - Claudia Maria Ruhno (Nõmme MK, õp Airi Šleifer, km Riina Joller)
  • E. Tamberg Rondo esituse eest - Marii Piirsalu (TMKK, Elo Tepp, km Lea Leiten)
  • ​​​​​A. Bazzini "La Ronde des Lutins" esituse eest - Ingmar Erik Kiviloo (VHK MK, õp Tereza Šmerling,       km Susanna Liisa Onoper)



​III vanuserühm

Laureaadid:​
  • Teodor Juko Hiiemaa (TMKK, õp Mart Laas, km Signe Hiis)
Diplomandid:
  • Loo Arukask (Elleri-kool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm)
  • Oliver Vilu (TMKK, õp Mari Tampere-Bezrodny, km Lea Leiten)
  • Kirke Aer (Elleri-kool, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel)
  • Helina Sommer (Elleri-kool, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel)
  • ​​​Karl Jõgi (Elleri-kool, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel)
​​Eripreemiad:
  • K. Raid "Scherzo fuocoso" esituse eest - Teodor Juko Hiiemaa (TMKK, õp Mart Laas, km Signe Hiis)