​​


​​​​​​​III Rahvusvaheline keelpilli suveakadeemia Kärdlas, Hiiumaal 24. - 31. 7. 2022.
MTÜ Hiiumaa Kammermuusika, Eesti Keelpilliõpetajate Ühing ja Kärdla Muusikakool kutsuvad osalema põhiliselt gümnaasiumi- ja kõrgkooliealisi viiuldajaid, vioolamängijaid ja tšelliste (vanusepiiranguta!) III. Rahvusvahelisel keelpilli meistrikursusel 24.-31.7.2022, mis leiab aset Kärdla Muusikakooli ruumides. Esmakordselt on oodatud ka kammeransamblid, eelkõige keelpillikvartetid. Soovitav on valida kas eriala- või ansamblikursus, kuigi erandkorras on võimalik neid kahte ka kombineerida. Eeldame, et kvartetid on eelnevalt komplekteeritud.
Õpetajad ja kursuse hinnad (ilma majutuseta):
Prof. Sirkka-Liisa Kaakinen-Pilch (Sibelius-Akadeemia) viiul 200€
Prof. Susie Mészáros (Royal College of Music / London, Royal Northern Music College / Manchester) vioola 200€ ja keelpillikvartett / 300€ /ansambel
Indrek Leivategija (ERSO, Bambergi Sümfooniaorkester) tšello 160€
Aet Ratassepp (Soome Rahvusooperi orkester) viiul 160€
Kaido Välja (TMKK, ERSO) viiul 160€
https://hiiukammer.ee
Kõik osalejad saavad kursuse jooksul 4 erialatundi, á 45 min. ja võimaluse esineda kontsertidel. Soovitav valmistada tundideks repertuaari, mida võiks kontserdil esitada. Kursuslaste kasutada on harjutusruumid muusikakoolis ning kõrval asuvas põhikoolis. Kursuslaste teenistuses on ka pianistid. Kontserdid toimuvad Kärdla kirikus, Hiiumaa muuseumis ja muusikakooli saalis. Ka pedagoogid esinevad kontsertidel. Kõigil osalejatel on võimalus (soovitus) kuulata ka teisi tunde ning loomulikult tasuta kõiki kontserte.
Majutumisvõimalus Kärdlas asuvas Posti hostelis (1-2 inimese toad, köök ja söögitegemise võimalus, hind kaheses toas 22€ ja üheses toas 25€/öö ). Alla 18-aastased osalejad viibivad kursusel omal vastutusel või koos hooldajaga, kursus ei organiseeri alaealiste järelvalvet.
Registreeruda on võimalik alates 1. maist 2022 aadressil:
https://hiiukammer.ee/form/
NB! Registreerumise tähtaeg on 1. juuni 2022.
Kursusest osavõtu kinnituse ja arveldusarve numbri saadame osaleja e-posti aadressil juuni 1. nädala jooksul.
Täiendavate küsimuste korral: info@hiiukammer.ee
+358 40 7296494
+372 53 965800
Aet Ratassepp
aaaaa